Menu
0
Voor 15:00 besteld, dezelfde dag (di-vrij) verzonden (+2 dagen extra indien Melle)
Gratis verzending vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
Prijs per 10 cm
2 winkels: Destelbergen en Melle
€219,00
Toevoegen aan winkelwagen
Paspop - lady Lewenstein

Paspop - lady Lewenstein

€219,00Incl. btw

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voorraad maar wordt besteld. Doorgaans hebben wij deze 2 werkdagen later in huis.
Deze is ook geschikt voor broeken! Lees meer..

  • Gratis verzending

    vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden

    tenzij jouw product uit Melle komt, dan +1 dag
  • Prijs per 10 cm

    maar we knippen jouw stof uiteraard in 1 stuk
  • 5 dagen per week open

    dus kom zeker eens snuisteren (di-za)

Productomschrijving

Lady Lewenstein maakt het mogelijk pantalons op de paspop te vervaardigen door de juiste vormen rond de heupen, billen en het begin van benen, waaromheen u de pantalon kunt passen.  De maatverdeling is in de buis gelaserd, zodat deze altijd goed zichtbaar blijft. Lady Lewenstein is de jongste ontwikkeling op het gebied van paspoppen. De meest uitgebreide, veelzijdige en variabel instelbare paspop op dit moment op de markt. Lady Lewenstein maakt het mogelijk, dat het belangrijke maar lastige klusje van het inzetten van de rits in de broek, snel verloopt en met een professioneel resultaat.

Voor mensen die problemen hebben een goed passende broek te kopen, is Lady Lewenstein een uitkomst. Stel de paspop in op uw eigen maten, gebruik eventueel wat opvulstof rondom de paspop en maak of vermaak uw eigen broeken! Lady Lewenstein kan in een niet centrische positie gezet worden, zodat de pijp van de pantalon perfect uit kan hangen voor uw kritische blik. Maakt u een rok of een jurkje, plaatst u de pop eenvoudig weer in haar centrische positie voor een optimaal resultaat.

Specificaties:

  • Geschikt voor broeken en rokken
  • Uitvoerige maataanduiding
  • 13 maatknoppen
  • In hoogte verstelbaar
  • Verstelbare ruglengte
  • Altijd de ideale pasvorm
  • Rokmeter met afspeldklem
  • Lichtgewicht
  • Gemakkelijk te monteren en op te bergen
  • Ideaal voor het passen van kledingstukken als jurken,
  • jasjes, blouses, rokken, ... en Pantalons!
Maten OliviaJunior (30-38)Model A (36-42)Model B (40-48)Model C (50-56)
Halswijdte33-4333-4333-4333-43
Bovenwijdte71-8984-104100-119115-135
Taillewijdte59-7965-8580-10097-117
Heupwijdte79-9791-112104-124119-137
Ruglengte34-3937-4238-4340-45
Maximale hoogte167185190190
Prijs€219 (+€15 verzending)€219 (+€15 verzending)€219 (+€15 verzending)€239 (+€15 verzending)

Specificaties

Paspop - lady Lewenstein

0 beoordelingen

Beschikbaar in de winkel

Prijzen online en in de winkel kunnen verschillen
Laatst bijgewerkt: Vandaag om 14:53

Beoordeel Paspop - lady Lewenstein

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voo..

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »

Abonneer u op onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €99,00 en de verzending is gratis