Menu
0
Voor 15:00 besteld, dezelfde dag (di-vrij) verzonden (+2 dagen extra indien Melle)
Gratis verzending vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
Prijs per 10 cm
2 winkels: Destelbergen en Melle
€249,00
Toevoegen aan winkelwagen
Paspop - Lady Valet

Paspop - Lady Valet

€249,00Incl. btw

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voorraad maar wordt besteld. Doorgaans hebben wij deze 2 werkdagen later in huis.
Deze is ook geschikt voor broeken! Lees meer..

  • Gratis verzending

    vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden

    tenzij jouw product uit Melle komt, dan +1 dag
  • Prijs per 10 cm

    maar we knippen jouw stof uiteraard in 1 stuk
  • 5 dagen per week open

    dus kom zeker eens snuisteren (di-za)

Productomschrijving

Lady Valet is een bruikbaar en praktisch hulpmiddel om kleding te maken, te verzorgen en te bewaren. Gebruik Lady Valet als Dress-Lady. Stel haar in op uw eigen maten en hang er vervolgens uw kleding op die nu prachtig in vorm blijft. U kunt bijvoorbeeld uw kleding voor de volgende dag uitzoeken en compleet met accessoires op Lady Valet aanbrengen en bekijken. Gebruikt als paspop brengt Lady Valet u de mogelijkheden van professioneel kleren maken binnen handbereik door haar nauwkeurige maatinstellingen van alle relevante lichaamsvormen. Lady Valet heeft de uitstraling van een erfstuk, uit een tijd van degelijkheid en vakmanschap. Lady Valet staat op een massieve houten standaard en heeft een houten halsstuk en een naturel of zwart beklede body van zacht katoen. Lady Valet misstaat niet in de woonkamer, of in de slaapkamer. Eigenlijk kunt u Lady Valet overal neerzetten.

Maten OliviaJunior (30-38)Model A (36-42)Model B (40-48)Model C (50-56)
Halswijdte33-4333-4333-4333-43
Bovenwijdte71-8984-104100-119115-135
Taillewijdte59-7965-8580-10097-117
Heupwijdte79-9791-112104-124119-137
Ruglengte34-3937-4238-4340-45
Maximale hoogte167185190190
Prijs€249 (+€15 verzending)€249 (+€15 verzending)€249 (+€15 verzending)€269 (+€15 verzending)

Specificaties

Paspop - Lady Valet

0 beoordelingen

Beschikbaar in de winkel

Prijzen online en in de winkel kunnen verschillen
Laatst bijgewerkt: Vandaag om 04:01

Beoordeel Paspop - Lady Valet

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voo..

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »

Abonneer u op onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €99,00 en de verzending is gratis