Menu
0
Voor 15:00 besteld, dezelfde dag (di-vrij) verzonden (+2 dagen extra indien Melle)
Gratis verzending vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
Prijs per 10 cm
2 winkels: Destelbergen en Melle
€259,00
Toevoegen aan winkelwagen
Paspop op maat - Olivia

Paspop op maat - Olivia

€259,00Incl. btw
Niet op voorraad
Beschikbaar in de winkel

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voorraad maar wordt besteld. Doorgaans hebben wij deze 2 werkdagen later in huis.
Deze is ook geschikt voor broeken! Lees meer..

  • Gratis verzending

    vanaf €99 (BE) en €140 (NL)
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden

    tenzij jouw product uit Melle komt, dan +1 dag
  • Prijs per 10 cm

    maar we knippen jouw stof uiteraard in 1 stuk
  • 5 dagen per week open

    dus kom zeker eens snuisteren (di-za)

Productomschrijving

Olivia is de jongste ontwikkeling op het gebied van paspoppen. De meest uitgebreide, veelzijdige en variabel instelbare paspop. Stel de paspop in op uw eigen maten, gebruik eventueel wat opvulstof rondom de paspop en maak of vermaak uw eigen broeken!

Olivia kan in een niet centrische positie gezet worden, zodat de pijp van de pantalon perfect uit kan hangen voor uw kritische blik.

De torso bestaat uit 8 delen waardoor de ruglengte verstelbaar is. Verdraai de knop bovenop de hals voor het verstellen van de ruglengte. De knop is voorzien van een handig speldenkussen. Bij uitgeschoven ruglengte blijft de taille volledig gesloten.

De maatknop op de hals is voorzien van een makkelijke greep en daarmee stelt u de hals in op de gewenste maat.

Twaalf degelijke maatknoppen met duidelijke maataanduiding om de paspop op de gewenste maat in te stellen.

Eenvoudig in hoogte verstelbaar en een zeer stabiel verrijdbaar standaard op wielen met rem met cm-verdeling gelaserd in de maatbuis.

Specificaties:
  • Geschikt voor pantalons
  • 13 Maatknoppen
  • Verstelbare halswijdte, hoogte, ruglengte, heup-, taille- en bovenwijdte
  • Speldenkussen op het halsstuk
  • 8 Instelbare secties met schuimbeklede extra sterke nylon stof
  • Volledige taillelengte is geschikt om te spelden
  • Gelaserde maatverdeling in de buis
  • Rokmeter met afspeldklem
    • Verrijdbaar en stabiel
Maten OliviaJunior (30-38)Model A (36-42)Model B (40-48)Model C (50-56)
Halswijdte33-4333-4333-4333-43
Bovenwijdte71-8984-104100-119115-135
Taillewijdte59-7965-8580-10097-117
Heupwijdte79-9791-112104-124119-137
Ruglengte34-3937-4238-4340-45
Maximale hoogte167185190190
Prijs€259 (+€15 verzending)€259 (+€15 verzending)€259 (+€15 verzending)€279 (+€15 verzending)

Specificaties

Paspop op maat - Olivia

0 beoordelingen

Beschikbaar in de winkel

Prijzen online en in de winkel kunnen verschillen
Laatst bijgewerkt: Vandaag om 05:20

Beoordeel Paspop op maat - Olivia

Een paspop die je volledig naar je eigen lichaamsfiguur kan instellen. Deze is niet standaard op voo..

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »

Abonneer u op onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €99,00 en de verzending is gratis